• logo
  • logo
  • logo
  • logo
  • logo
  • logo

​054-4552788

זכיינות תחנת דלק

כיום לא חסרים בארץ תחנות דלק של מגוון חברות. כל חברת דלק עם הייחודיות שלה, עם השירותים המשלימים הייחודים לה, על המיקומים שלה ועם המחירים שלה. השורה התחתונה היא שכיום כל בעל רכב מבקר בתחנת דלק לפחות פעם בשבועיים, כך שאם מסתכלים על התמונה הגדולה, מהר מאוד ניתן להבין שמדובר במעצמה שמגלגלת סכומים מאוד גבוהים. עם זאת ולמרות שיש הרבה תחנות דלק, תמיד יש מקום לפתוח עוד תחנה ובדיוק כאן נכנסת לתמונה קטגוריית הזכיינים.

רווח של שני הצדדים

זכיינות של תחנות דלק הן דבר שכיח ומשתלם. תחנת דלק שמחפשת אחר זכיינים נוספים על מנת להתרחב ולגדול, יודעות שמדובר על ברכה עבורה כיוון שכמה שהיא תהיה יותר מופצת ברחבי המדינה, כך נהגים יותר יסמכו על רמת המחירים ועל האמינות שלהם וברגע שמצליחים להחזיק בשם טוב, מצב העסקים פורח. מהצד של הזכיין גם מדובר על ברכה כיוון שמרגע שיש לו אישור זכיינות והמקום עומד, הוא מתחיל לעבוד וזאת כיוון שאנשים מכירים את טיב המוצר מתחנות אחרות.

מיקום ומחיר

על מנת להצליח בתור זכיין לתחנת דלק, עליך לדעת שהעסקים תלויים בשני נתונים עיקריים. הראשון הינו מחיר והשני הנו מיקום. יש לקחת בחשבון שאם אתה תחנה שנמצאת באמצע הדרך, תמיד תהיה לך עבודה כיוון שאנשים שנתקעו ללא דלא יהיו חייבים לעצור ולתדלק אצלך. בנוסף יש השפעה ישירה למיקום התחנה על עלות המוצר. אך על מנת לקבל החלטה נבונה יש להיעזר ביועצים מוסמכים, בדיוק כפי שיש אצלנו!

לאורך כל הדרך

אם ברצונך לעשות ביטוח לרכב שלך, סוכן ביטוח רכב הוא האדם המתאים ביותר לנושא זה.  לעיתים אנשים חשים שלהיות זכיין לתחנת דלק זה הייעוד שלהם, אך עם זאת הם לא עושים עם זה כלום כיוון שהם נרתעים מבירוקרטיה או פשוט אינם יודעים כיצד לבחון את הנושא. זו הנקודה בה אנחנו נכנסים לתמונה. ביכולתנו לעשות שני דברים במקביל. הדבר בראשון הנו לקשר אתכם אל האנשים שאחראים על זכיינים חדשים וזאת על מנת שתתחילו לקדם את התהליך ודבר שני הוא שביכולתנו ללוות אתכם לאורך כל הדרך באופן מקצועי ועם ניסיון עשיר בתחום. בהצלחה.