• logo
  • logo
  • logo
  • logo
  • logo
  • logo

​054-4552788

אנשי מקצוע

צוות זכיינות ישראל

זכיינות ישראל הינה גוף מוכר וחשוב עבור כל זכיין שנמצא בתחילת דרכו. מלבד שירותי מציאת החברה המזכה המתאימה ביותר, החברה גם טורחת ללוות באופן אישי ומקצועי כל זכיין. לשם כך היא מעמידה לרשותה מערך אנשי צוות מובילים ומקצועיים בתחומים שונים. בין היתר היא מחזיקה ביועצי סטיילינג, מנטורים, רואי חשבון, עורכי דין, מגייסי כספים, יועצי מס, אדריכלים וכדומה- כי כך זה שמתחייבים להיות המובילים בתחום.

עזרה משפטית

הרבה פעמים כאשר זכיין נמצא בתחילת דרכו הוא יכול להחזיק בחלום להיות זכיין אך יחד עם זאת יש לו פערי מידע בתחום המשפטי ועל כן במקום לצאת לדרכו ברגל ימין הוא עשוי למצוא את עצמו נדרך, וזאת כיוון שחסרה לו הדרכה מקצועית בתחום. על מנת להימנע ממצבים שכאלו ניתן להיעזר בצוות המשפטי המוביל של זכיינות ישראל. ניתן להיעזר בעו"ד אודי דנהירש ושותפיו, או לחלופין בעו"ד גיא קולן. שניהם מתמחים בתחום, עורכים ומנסחים הסכמים, מובילים מו"מ, מייצגים בבתי משפט וכדומה.

עזרה תקציבית

לאחר שמטפלים בסוגיה המשפטית ישנה סוגיה מהותית נוספת שכמובן קשורה לכל הנוגע לממון. להלן רשימת אנשי המקצוע שעומדים לרשות הזכיין בנישה זו: משרד שחקים- בעל 12 שנה בתחום הייעוץ הפיננסי, בין היתר מעניק שירותי הגשת קרנות, ייעוץ מס, גיוס ממון, הענקת ייעוץ פסיכו ארגוני וכדומה. דורון פיבניק מתמחה בייעוץ מס והנהלת חשבונות- בין היתר מעניק ייעוץ כלכלי, מייצג בפני גופי המס, מעניק שירותי הנהלת חשבונות, מנהל תקציב ועוד. חברת סלע פיננסים מעניקה ייעוץ עסקי וגיוס אשראי. חברת "מגוון פתרונות ממון" מסייעת בבדיקת זכיינות לקבלת הלוואה ואשראי. חברת גרין מ.מ- מקצועית במתן ייעוץ פיננסי וכלכלי ולבסוף גם  יהודית אדר- רואת חשבון, מתמחה בליווי עסקי של חברות.

עיצוב בנייה והדרכה

יש להבין שיציאה לעולם הזכיינים מצריכה הרבה יותר מרק ייעוץ משפטי או כלכלי, ועל כן טוב לדעת שמתחת למטרייה הרחבה של צוות זכיינות ישראל גם נמצאים "סטודיו לימור ויצמן", (עיצוב פנים וסטיילינג). רונן סיגאוי- הנדסת בניין בע"מ. חברת MODELA- תכנון ועיצוב פנים. חברת קרקסוני מתמחה בכלל ענפי הביטוח. נורית באום- מנטורית בניהול עסקים. שחר קרן- ייעוץ והקמת עסקי מזון וחברת MODELA מתמחה בעיצוב פנים.

אנשי מקצוע