• logo
  • logo
  • logo
  • logo
  • logo
  • logo

​054-4552788

מוניטין וקשרים להצלחה

זכיינות היא ללא ספק הזדמנות פז על מנת לצאת אל עולם העסקים מבלי לחשוש בדרך ממגוון קשיים להם ניתן לצפות כאשר מדובר על קונספט/ שירות חדש שפורץ לראשונה לשוק. על כן הרבה אנשים נלהבים מההזדמנות פשוט להמשיך עסק מוצלח שכבר קיים ויחד עם זאת לזכות להיות המנהלים הישירים שלו. עם זאת לא הכול נוצץ ולא חסרים סיפורי כישלון בתחום. כיוון שתנאי הפתיחה בתחום הם כן חיוביים, כל שצריך על מנת לשמר אותם ככאלו זה פשוט לחבור אל חברה שבקיאה בתחום, מכירה כל שלב בתהליך ואף יודעת להנחות באופן מקצועי- אם ברמת בניית התוכנית העסקית ואם ברמת הפעלת הקשרים ומציאת המיקום האידאלי.

מיקום 
כל בעל עסק יודע שמיקום מהווה חלק ניכר מההצלחה. לא משנה עד כמה העסק מושקע וחכם, ברגע שהוא לא נמצא באזור בו קהל היעד שלו מסתובב, ברגע בו הוא סגור בשעות בהן יש לו הכי הרבה ביקוש, ברגע שהוא נמצא ליד יותר מידי מתחרים עקיפים, הוא עשוי לקרוס לפני שהספיק להוכיח מה הוא שווה. על כן טוב לדעת שחברת זכיינות ישראל נמצאת כאן בדיוק על מנת למנוע טעויות שכאלו, נמצאת כאן על מנת להפנות את לקוחותיה אל מגוון מיקומים אידאלים עבור כל עסק ועסק, וזאת לאחר שנעשתה בדיקה מקיפה והופעלו הקשרים הנכונים.

קשרים
חברת זכיינות ישראל גאה להחזיק במגוון קשרים ענפים בכול הנוגע לתחום הזכיינות. היא מכירה בעלי קניונים, מרכזי קניות, מגוון רשתות וכדומה. על כן היא יודעת איזו רשת מבקשת להתפתח, איזה מתחם מבקש למלא את המקום עם חנות למתוקים, היכן חסרה מסעדה והיכן עמדת מזון מהיר תשתלב נהדר עם אופי האזור. אתם מוזמנים לנצל את הקשרים שנבנו לאורך השנים גם עבור פתיחת העסק שלכם, כך שגם אתם תזכו להתחיל ברגל ימין את  דרככם בעולם הזכיינות, ממש כמו זכיינים רבים שליווינו. זכיינים כגון גלידה אלדו, קפה גרג', קפה קפה, ריבר, קינג גורג' ועוד רבים אחרים.

יציאה לדרך
לסיכום כמו בכול תחום גם בתחום הזכיינות קשרים ומוניטין עושים פלאים, מהווים תנאי יציאה לדרך מבטיחים. חברו אלינו והתחילו את המסלול העסקי שלכם ברגל ימין.