• logo
  • logo
  • logo
  • logo
  • logo
  • logo

​054-4552788

תחומי עיסוק

לאורך השנים זכיינות ישראל מלווה זכיינים. כאשר מגיע אדם שמבקש לצאת ברגל ימין אל עבר  תחום הזכיינות, הוא לא פעם מוצא את עצמו נבהל משפע ההזדמנויות, וממגוון סעיפי הבירוקרטיה שיש לצלוח אל עבר ההצלחה. כמו כן אדם פרטי יתקשה למצוא מיקום אידאלי עבור פתיחת הסניף הנוסף, לא יידע מאין מתחילים לבקש מימון עסקי, כיצד יש לבחון כל עסק, מהי חשיבותה של תוכנית עסקית וכיצד עליו להגן את עצמו מבחינה משפטית. הלוואות מימון לעסקים מוצע כפתרון לכל אדם אשר מעוניין לפתוח עסק ואין בידיו את כלל הסכום הנדרש על מנת להתקדם בתהליך. בדיוק עבור כל אותן חששות ותהיות קיימת חברת זכיינות ישראל, על מנת להושיט יד לכל זכיין פוטנציאלי, משלב ההתלבטות והגישושים ועד שלב היציאה לדרך וטפטוף הרווחים הראשונים.

משני צדי המתרס
חברת זכיינות ישראל מצד אחד מובילה זכיינים לרשתות המובילות ומצד שני מאתרת זכיינים עבור הרשתות לפי דרישה. על מנת לעשות את שני התפקידים במקביל החברה מקפידה לשמור על קשרים עם אין ספור חברות, ללמוד על מצבם הכלכלי ולהיות ערה לתנודות במשק. כחברה שמתמחה בייעוץ עסקי עבור זכיינות, ניתן לדעת שאצלה תמצאו את כלל השירותים הנחוצים, אם בלמצוא את המיקום/קניון האידאלי על מנת לפתוח בו סניף נוסף מצליח ואם על מנת לבנות תוכנית עסקית ולהבין מאיזו קרן מימון ניתן לקבל תמיכה כלכלית.

התמונה השלמה
כאשר אדם ניגש לחבור אל עולם הזכיינות, עליו לדעת לראות את התמונה השלמה. עליו ללמוד על ההיתכנות הכלכלית, על מחזורי העסקאות, על חשיבות סקר השוק, על בחינת אופי קהל היעד, על הימצאותם של מוצרים עקיפים בקרבת המקום המודבר, ובאופן כללי על כל היתרונות והחסרונות שכרוכים בפתיחת סניף נוסף. כל היופי שבמקום לקבל רגליים קרות ולסוג לאחור עקב ריבוי סימני שאלה, כאן אצל זכיינות ישראל מוצאים את מירב המידע המקצועי והאיכותי, מוצאים יועצים עסקיים שיודעים לעבור על כלל הפרמטרים ומערכת השיקולים, מוצאים הפנייה לרשתות מובילות שמחפשות אחר זכיינים ואפילו מקבלים הפנייה אל עבר תמיכה כלכלית.

לסיכום
מה נשאר? רק לרצות בכך ולהיות מחויבים לתהליך. חברת זכיינות ישראל עושה אך כל הבירורים והפעלת הקשרים הנחוצים, כך שכל שנותר מהצד של הזכיין זה להביע התלהבות ורצינות.