• logo
  • logo
  • logo
  • logo
  • logo
  • logo

​054-4552788

Pic

רשת סמארטפון

בישראל אנו יכולים למצוא היום אינספור חנויות שעוסקות בתחום הסלולר. מדובר בתחום פורח מאוד, שמאז כניסתם של הטלפונים החכמים לחיינו הביא לכך שרבים הם אלו שמעוניינים לפתוח חנות המשווקת סוגי סמארטפונים כאלו ואחרים על מנת לספק את הצורך הגדול של בני גילאים שונים למכשירים מתקדמים כאלו.

 

נראה כי בכל עיר, קטנה כגדולה, אנו יכולים למצוא היום בקלות חנות סלולר כזו או אחרת שהינה חלק מרשת מסוימת. בין שלל החנויות פועלת בצורה מקצועית ואיכותית רשת סמארטפון. רשת זו כבר מוכרת ללא מעט ישראלים שרכשו אצלה סלולאריים כאלו ואחרים, ונהנים הן משירות אישי והן ממכשירים ברמה הגבוהה ביותר.

 

רשת עם גב חזק שאפשר לסמוך על יכולותיה הגבוהות

כאמור, בישראל פועלות גם רשתות שונות שמשווקות מכשירי סלולר עבור כל דורש. אך כל אחת מהרשתות מציגה פריסה אחרת ובכך מראה עד כמה היא קטנה ושולית או עד כמה היא גדולה וחזקה. לרשת סמארטפון יש גב חזק המציג פריסה רחבה ברחבי הארץ והיא מציגה בגאווה מספר רב של נקודות מכירה ושירות.

 

הגב החזק של רשת סמארטפון מוכר בזכות היותה חלק מקבוצת "בצלאלי". קבוצה זו היא בעלת רשתות קמעונאיות שונות שמוכרות מאוד בארץ, והיא פועלת ביותר מ-80 נקודות שונות. זאת בין אם מדובר על חנויות ודוכני "חמסה וכסף, רשת "אפנד'יס", סניף ""Re-bar  בירושלים, ורשת "Change".

 

דרושים זכיינים איכותיים שיציגו מעורבות אישית

רשת סמארטפון מעוניינת להמשיך ולהתרחב כדי לענות על הצרכים הגדלים של תושבי מדינת ישראל בכל הקשור למוצרים סלולאריים איכותיים ומתקדמים. לכן נערך חיפוש אחר מי שיכול לתת את כל כולו על מנת לספק לכל לקוח חוויית קניה אמינה ואיכותית כדי להשביע את רצונו ולהפוך אותו ללקוח נאמן של הרשת.

 

הרשת מחפשת זכיינים שיפעילו בכוחות עצמם את הסניף שלהם, כך שחשוב להבין שלא מדובר על גיוס של משקיעים פיננסיים. בסמארטפון מחפשים יזמים שיציגו מעורבות אישית מאחר והיא תנאי קריטי מבחינת החברה והיא זו שיכולה להיות המפתח האמיתי להצלחת כל חנות, כשניסיון קמעונאי רצוי אך אינו חובה.

 

תנאי הזכיינות

סוג הזכיינות עלות מזון גודל חנות נדרש תמלוגים מיקום
 מלאה    30 מ"ר  3,000 ש"ח או לחילופין 6% הגבוה מביניהם  קניונים או מרכזי קניות
פרסום עלות הקמה משוערת מלאי תקופת זיכיון ערבות מלאי
 1%  דוכן: 250,000 ש"ח חנות: 350,000 ש"ח  בקנייה מהרשת 80% מהרשת ו 20% מספקים חיצוניים  בלתי קצוב  
דמי זיכיון ערבות קניון עמלת זכיין    
 120,000 ש"ח  שלושה חודשי שכירות