• logo
  • logo
  • logo
  • logo
  • logo
  • logo

​054-4552788

זכיינות מותגים

קודם כל יש להקדים ולומר שזכיינות הינה אופציה משתלמת וכדאית עבור אנשים רבים אשר מבקשים לפרוש כנפיים ולצאת אל עבר דרך עצמאית וזאת מבלי שיופיעו מכשולים לא צפויים ומבלי לעבור את הקשיים שיש לכל עסק חדש. כמו כן גם לרשת יש אינטרס משותף על מנת המשיך ולגדול וזאת כיוון שכל חנות נוספת שקמה, מוסיפה לרשת רזומה חיובי, והפופולריות מתעצמת. על כן מדובר על אינטרס משותף וכל עוד צועדים בדרך באופן מושכל וזהיר אכן מובטחת לשני הצדדים רווחיות והצלחה.

השפעה הדדית

כיום ניתן למצוא בשוק מותגים רבים אשר מבקשים לגדול ולצמוח ועל כן מחפשים אנשים רציניים שיהיו הזכיינים שלהם. על אותם אנשים לייצג בכבוד את הרשת ולהוביל גם את הסניף שלהם למקום של כבוד ורווחיות. יש לקחת בחשבון שסניף מצליח תורם בדרך עקיפה להצלחת שאר הסניפים ואילו סניף שצונח לוקח את כולם אתו בדרך למטה וזאת כיוון שאנשים מסיקים שכל סניף מעיד על השאר וזאת כיוון שמדובר בסוג של שטנץ.

דרך משותפת

אז לאחר שהובהרה הנקודה שלהיות זכיין של מותג מצליח היא כדאית ומשתלמת, יש לעבור לשלב בו באמת ניתן להלך בדרך של ההצלחה ובמקביל להיזהר מהמכשולים שבדרך. מכשולים עשויים להופיע עוד משלב החתימה על החוזה ועד שלב של בחירת לוקיישן. על כן תמיד עדיף יהיה ללוות לתהליך אנשי מקצוע אשר בקיאים בנושא, מנוסים בסיטואציה ויודעים למה יש לשים לב. אנו כאן עבורכם, מספקים שירותים של תמיכה ייעוץ והכוונה, כך שלכם בעצם נותר רק לבחור את המותג אליו אתם מתחברים ולצאת לדרך חדשה ובטוחה ביחד אתנו.

אהבה

כיוון שלא חסר מותגים אשר מציעים הצטרפות אל תחום הזכיינות, (מותגים מתחום האוכל האופנה וכדומה), לכם רק נותר לבחור. גם בחירה זו ניתן לעשות תוך ליווי מקצועי שלנו. ליווי שכולל בדיקות מקדימות והפנייה אל תחושת הבטן. חשוב לזכור שעל מנת להצליח יש לבחור בתחום שאוהבים. אהבה לעיסוק היא מרכיב חשוב והיא זו שעוזרת לעבור ימי עסקים כושלים תוך הרמת הראש והסתכלות קדימה אל עבר עתיד מוצלח ורווחי.